¨¨ H a c K e r ¨¨

HacKer ¨¨

Sizde artik wep hack yapin

Paylaş
    Admin
    Admin

Mesaj  Admin Bir C.tesi Mart 07, 2009 4:52 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Biraz Karışık ama okununca anlaşılıyor ne olduğu!

ARKADASLAR BUNDAN ÖNCEKI WEB HACKING YAZIM PROGRAM LINGI KOYMADIGIM ICIN KAPATILMISTI BUSEFER PROGRAMA GEREK YOK (BU ARADA GOOGLE DEN PROGRAM BULAMAYAN ADAM NASIL HACK YAPACAK NEYSEEE SIMDI SAGIDAKI YAZIYI ARSIVINIZE AKTARIN

evet arkadaslar!!!
    size datebase sifrelerini bulmayi ve web hack etmesini detaylarina kadar anlatacam! ))))
    umuyorum ki cok begeneceksiniz. maksadim bilmeyenleri bilgilendirmektir....
    tabi ki bunu bilenler de var....ama bilmeyenler bilenlerden cok cok fazla...ben bu gune kadar bir seyin dogru durust anlatildigini
    gormedim...her kes bi yerini anlatip diger kismina dokunmuyor..ama unutmayalim ki bizz bir grupuz powerhack grubu....
    hic bir seyi birbirimizden esirgememeliyiz.....sahsen kendi adima ben bildigim ne varsa onu da anlatacam....
    cunki ben ataturkun askeriyim!!! ismim:Ali(azerbaycandan)-azeri turku(gururla soyluyom)
    neyse bilgi paylastikca cogalir......SONUNA KADAR OKUYUN, MUTLAKA BIR SITE HACKLAYACAKSINIZ!
    simdi gecelim meseleye:
    ilk once yararlanacagimiz siteler:
    1.hazirkod.com
    2.google.com
    3.belki whois.com
    4.belki asp.net
    simdilik yeter....datebase'e ulasmanin bir cok yolu var. mesela forumlardan,asp bosluklarindan ve.b..
    simdi ilk once webwiz forumlarinin hacklenmasina bakalim.yapacagimiz ilk is google.com adresine girip
    &

Forum Saati C.tesi Eyl. 23, 2017 3:52 am