¨¨ H a c K e r ¨¨

HacKer ¨¨

Webwiz Forum Konu Anlatım Resimli Hack..

Paylaş
    Admin
    Admin

Mesaj  Admin Bir C.tesi Mart 07, 2009 4:47 pm

--------------------------------------------------------------------------------

s.a arkadaşlar webwiz ile forum hackleme anlatıyorum umarım begenirsiniz.kolay gelsin
    Şifrelerin saklandığı veritabanlarını ele geçirdiğimiz zaman MD5 li halde bulunuyorlardı ve kırmak bayağı zaman alıyordu. Hatta çoğu zaman kıramıyorduk bile Ama artık ele geçirdiğimiz DB lerden admin hash ile uğraşmak yerine Cookie Editleyerek forumlarda admin olabiliyoruz.. DB yoluna gelince admin/database/wwForum.mdb, forumların sonuna bunu yazarak db ye ulaşabiliyoruz..

Web Wiz Forumları Google`dan “Powered Web Wiz Forums” ve “Web Wiz Guide Forum” şeklinde aratarak bulabiliriz.. Açıyoruz google yi ve arıyoruz. (Powered Web Wiz Forums inurl:uk; eğer sonuna inurl:uk, inurl:us vs koyarsak sadece o ülkeyi arar). İşte ekran görüntümüz

Sonra Explorer ı kapatıp foruma tekrar giriyoruz, sakın yenile vs demeyin. Kapatıp açın mübarekler, o kadar zor iş değil >
    sayfaya yenden girdiğimizde bi bakmısız admin olmusuz.tabi her seferinde olmaz...

Forum Saati Perş. Kas. 23, 2017 4:43 pm