¨¨ H a c K e r ¨¨

HacKer ¨¨


  Avatara Gülen insan koymak

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 128
  Kayıt tarihi : 07/03/09
  Yaş : 22

  Avatara Gülen insan koymak

  Mesaj  Admin Bir C.tesi Mart 07, 2009 4:28 pm

  Avatara Gülen insan koymak

  --------------------------------------------------------------------------------

  Hangi sürümde olursanız olun avatarınıza siz arkadaşınızla yazışırken arada güldüğünüz yada kızdığınız ifadeleri avatarda canlandıran bir avatar yapabiliyoruz.Bunuda Flash Player sayesinde yapabiliyoruz.

  http://www.adobe.com/shockwave/downl...ShockwaveFlash Öncelikle bu siteden Adobe flash playerı yüklüyoruz..

  Adobe flash Playerın kurulumunu tamamladıktan sonra http://www.wee-mee.com/culture.htm Bu siteden artık avatara koyacağımız insanı yaratabilriz.Öncelikle burda dilimizi seçmeliyiz ilk dil olarak amerikan ingilizcesini seçelim örnek olarak.Sonra msn adresimizi ve şifremizi giriyoruz.Sonra Make a Wee Mee now! yazan linke tıklıyoruz.Sonra cinsiyeti seçiyoruz erkekseniz male bayansanız femaleyi seçiyorsunuz.Sonra ise yüz şeklini göz rengini ten rengini elbisesini vs seçiyorsunuz.İstediğiniz şekilde insanı oluşturduktan sonra save ediyoruz.
  Sonra tekrar http://www.wee-mee.com/culture.htm aynı siteye giriyoruz.Ve karşımıza kendi yaptığımız insan ve yanında msn ifadeleri var.İfadelere bastıkça bastığımız ifadedeki şekli aldığını görücez.Msn messengere avatar olark koymak için DOWNLOAD a tıklıyoruz. Sonraki aşamada mail adresimizi tekrar ayzıyoruz ve doğum tarihimizi giriyoruz.Sonra tekrar DOWNLOAD'a basıyoruz.Ve işte avtarımız yüklenmeye başladı güle güle kullanınn:D Emeğe saygıVery Happy

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 4:05 pm