¨¨ H a c K e r ¨¨

HacKer ¨¨


  MSN Space'ınızı Google arama motoruna ekleyin ..>>>>

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 128
  Kayıt tarihi : 07/03/09
  Yaş : 22

  MSN Space'ınızı Google arama motoruna ekleyin ..>>>>

  Mesaj  Admin Bir C.tesi Mart 07, 2009 4:27 pm

  MSN Space'ınızı Google arama motoruna ekleyin ..>>>>

  --------------------------------------------------------------------------------

  Msn space''inızı Google arama motoruna kayderek daha fazla ziyaretçi elde edebilirsiniz.i

  Aynı şeyi Başka sitelrde yapabilrsiniz
  Kayıt:
  http://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html

  Adresinizi Ekleyin/Güncelleyin

  Her taramada indeksimize yeni siteler ekliyor veya güncelliyoruz, ve sizi adresinizi eklemeye davet ediyoruz. Eklenen tüm adresleri indeksimize eklemiyoruz, ve ne zaman görünecekleri hakkında garanti veremiyoruz.

  Lütfen http:// başlangıcı dahil olmak üzere tam adresinizi girin. Örneğin: http://www.google.com/. Ayrıca sayfanızın içeriğini tanıtan yorum veya anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz. Bunlar sadece bizim bilgimiz için kullanılır ve sayfanızın Google'da nasıl indekslendiğini etkilemez.

  NOT: Sadece üst-seviye sayfa gereklidir; her ayrı sayfayı teker teker eklemenize gerek yok. Tarayıcımız Googlebot, alt sayfaları bulabilir. Önemli: Google indeksini belirli aralıklarda yeniler, bu yüzden güncellenmiş veya kapanmış bağlantı eklemenize gerek yoktur. Ölü bağlantılar indeksimizin gelecek güncellemesinde silineceklerdir.  Google İndeksi'nden İçerik Sil

  Google otomatik olarak tüm indeksini belirli aralıklarda günceller. Web'i tararken, yeni sayfalar buluruz, ölü bağlantıları iptal ederiz, ve bağlantıları otomatik olarak güncelleriz. Ölü linkler gelecek taramamızda büyük ihtimalle silineceklerdir.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 4:10 pm